Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Piechowice

Twój dywan czy meble są poplamione lub brudne i chciałbyś im przywrócić dawny blask? Chcesz odświeżyć mieszkanie lub dom, by sprzedać go w jak najkorzystniejszej cenie? Wykładziny w biurze wymagają czyszczenia i szukasz solidnej firmy, która rzetelnie wykona czyszczenie? 

Jeśli tak to nie ryzykuj uszkodzenia Twoich mebli - wybierz fachowe usługi i zleć to specjalistom, takim jak nasza firma oferująca profesjonalne pranie tapicerek w Piechowicach – wypierzemy Twoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny gruntownie do czysta, bezpiecznie, przywracając Twoim meblom dawny blask, by zapewnić Ci komfort czystości w Twoim domu.

Nasza firma doskonale rozumie, jak ważne jest utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin w Twoim domu oraz jak problematyczne może się to okazać. Nagromadzony na meblach podczas codziennego użytkowania brud i plamy mogą okazać się niemożliwe do usunięcia domowymi sposobami, wymagając profesjonalnego czyszczenia. Dlatego nasza firma oferuje pranie tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin oraz czyszczenie skór naturalnych i ekologicznych w Piechowicach, zapewniając profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nasze pranie tapicerek w Piechowicach wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych i najskuteczniejszych metod prania, takich jak metoda ekstrakcyjna oraz specjalistycznego sprzętu i środków czyszczących, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli.

Pranie tapicerek Piechowice – najlepsze usługi i nowoczesne metody prania tapicerek to gwarancja Twojej satysfakcji

Oferujemy pranie tapicerek wykonywane przy użyciu najskuteczniejszej metody prania ekstrakcyjnego, czy tzw. na mokro z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i środków czyszczących, która jest bardzo skuteczna, a jednocześnie całkowicie bezpieczna dla czyszczonej tapicerki meblowej, eliminując ryzyko ich uszkodzenia czy zniszczenia podczas prania. Jest ona wykonywana z użyciem wody oraz detergentu i umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych i najgłębszych zabrudzeń. Pranie za pomocą metody ekstrakcyjnej polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu czyszczącego we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. Następnie brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o bardzo dużej sile ssania, co pozwala wydobyć cały brud, alergeny, preparat czyszczący oraz około 95% wilgoci, co znacznie skraca czas schnięcia. To najbardziej skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda prania tapicerki, zalecana przez większość producentów wykładzin i tapicerki meblowej.

Oferujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej w Piechowicach, takiej jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

To, co odróżnia nas od konkurencji to wielofazowy proces naszego prania, na który składają się następujące fazy:

 • najpierw dywan lub tapicerki są odkurzane na sucho
 • czyszczone powierzchnie zostają spryskane środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
 • następnie prespray zostaje wtarty szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
 • kolejna faza polega na usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
 • i wreszcie ostatnią fazę stanowi pranie właściwie metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego.

Zastosowanie takiego wielofazowego procesu prania zwiększa skuteczność naszych usług prania tapicerek, pozwalając nam na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń czy trudnych do usunięcia plam, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, eliminując ryzyko spowodowania uszkodzeń w wyniku stosowania nieprofesjonalnych metod i środków prania, takich jak:

 • miejscowego rozjaśnienia materiału
 • zacieków
 • osłabienia włókna
 • zniszczenia włókna
 • przemoczenia gąbki a w konsekwencji do jej gnicia
 • wcieranie tylko brudu do środka, co w efekcie sprawia, że oprócz wcześniejszych zabrudzeń we włóknach znajduje się również użyty preparat czy detergent.

 

Piechowice (czyszczenie foteli biurowych) Jelenia Góra (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Wrocław (czyszczenie wykładzin u klienta) Głogów (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Bolków (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Bolesławiec (pranie wykładzin obiektowych) Jawor (czyszczenie wykładzin z dojazdem) Złotoryja (pranie narożnika z tapicerką carabu) Polkowice (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Wrocław (pranie narożnika w krztałcie podkowy) Świdnica (pranie kanapy dziecięcej) Prochowice (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Legnica (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Świebodzice (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Legnica (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Jawor (pranie dywanów u klienta) Ścinawa (pranie krzeseł biurowych) Złotoryja (pranie łóżka sypialnianego) Lubin (pranie narożnika z poduszkami) Strzegom (czyszczenie krzeseł bankietowych) Wałbrzych (pranie dywanów z dojazdem) Środa Śląska (pranie kanapy z poduszkami) Żarów (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Chojnów (pranie narożnika z tapicerką materiałową)

Profesjonalne pranie tapicerek w Piechowicach to najlepsza jakość usług w najlepszej cenie

 Nasza firma posiada już bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, dzięki czemu może zapewniać profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi, wykorzystując nowoczesne, najskuteczniejsze metody i środki do prania tapicerek.

Nasze usługi prania tapicerek w Piechowicach to najlepsza i najkorzystniejsza oferta na rynku, która gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo Twoich mebli, dywanów oraz wykładzin i Twoją satysfakcję. Oferujemy najlepsze, profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin w najlepszej cenie na rynku, co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji. Wykonywane przez naszą firmę pranie ekstrakcyjne pozwala nam gruntownie wyczyścić nawet głębokie zabrudzenia i trudne, uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom i dywanom przyjemną czystość i estetyczny wygląd na długo. Nasze firma w Piechowicach oferuje Ci również najkorzystniejsze ceny. W odróżnieniu od konkurencji oferowane przez nas ceny usług prania obejmują również bardzo istotny proces, jakim jest odkurzanie tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho” wykonywane przed właściwym praniem. Ten proces jest tak istotny, ponieważ umożliwia wyeliminowanie z zakurzonego materiału drobinek kurzu oraz zabrudzeń, które są nie rozpuszczalne w wodzie lub detergencie. W rezultacie pominięcia tego procesu nieczystości razem z wodą i detergentem mogą wniknąć w głąb materiału, a nawet w gąbkę tapicerki. Dlatego warto wybrać najlepsze, profesjonalne pranie tapicerek w Piechowicach i powierzyć ekspertom czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin, którzy znają się na swoim fachu, gwarantując estetyczną czystość oraz bezpieczeństwo Twoich mebli. A pracownicy naszego prania tapicerek w Piechowicach to najlepsi eksperci z najskuteczniejszymi metodami prania, które się opłaca.

Dbamy również o Twój komfort, dlatego aby zapewnić Ci wygodę usługę prania tapicerek w Piechowicach, a także na terenie Wrocławia i okolic wykonujemy u klienta z dojazdem gratis. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się ze szczegółowym cennikiem naszych usług prania tapicerek.

Wybierz najlepsze usługi prania tapicerek w Piechowicach i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki - zadzwoń do nas: 666 944 996.