Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Bolesławiec

Jeden z najważniejszych elementów, przesądzający o estetyce i komforcie naszego domu stanowią meble tapicerowane, a także dywany czy wykładziny. Dlatego tak ważne jest utrzymanie ich w czystości, co niestety nie jest zwykle możliwe tylko przy zastosowaniu zwykłych, domowych środków oraz metod czyszczenia. Nagromadzony z czasem na tapicerce meblowej kurz, zabrudzenia oraz plamy wymagają co jakiś czas profesjonalnego prania i czyszczenia za pomocą specjalistycznych środków, urządzeń i metod, takiego właśnie jak pranie tapicerek oferowane przez naszą firmę w Bolesławcu.

Doskonale rozumiemy, jak istotne jest utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin w Twoim domu oraz jak problematyczne może się to okazać. Dlatego nasza firma oferuje usługi prania tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin oraz czyszczenia skór naturalnych i ekologicznych w Bolesławcu, zapewniając profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nasze pranie tapicerek w Bolesławcu wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych i najskuteczniejszych metod prania, takich jak metoda ekstrakcyjna oraz specjalistycznego sprzętu i środków czyszczących, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli.

Pranie tapicerek Bolesławiec – kompleksowe usługi i skuteczne metody prania tapicerek w korzystnej cenie

 Posiadamy już bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, dzięki czemu może zapewniać profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi.

Oferujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej w Bolesławcu, takiej jak:

  • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
  • tapczany, materace, fotele, krzesła
  • dywany i wykładziny.

Oferujemy pranie tapicerki meblowej w Bolesławcu z zastosowaniem metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Jest to bardzo skuteczna metoda zapewniająca dogłębne czyszczenie, bez obaw, że brud zostanie wtarty w tkaninę. Metoda ekstrakcyjna wykonywana z użyciem wody i detergentu pozwala usuwać nawet najtrudniejsze i najgłębsze zabrudzenia, jednocześnie jest bezpieczna i delikatna dla czyszczonych materiałów. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu we włókna tapicerki wykładziny, materaca czy dywanu. Potem brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o potężnej sile ssania, która wydobywa cały brud, alergeny, roztwór czyszczący i około 95% wilgotności, co znacznie skraca proces schnięcia. Stosowanie tej metody jest najbardziej zalecane przez producentów wykładzin i tapicerek meblowych.

To, co odróżnia nas od konkurencji to wielofazowy proces naszego prania, na który składają się następujące fazy:

  • najpierw dywan lub tapicerki są odkurzane na sucho
  • czyszczone powierzchnie zostają spryskane środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
  • następnie prespray zostaje wtarty szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
  • kolejna faza polega na usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
  • i wreszcie ostatnią fazę stanowi pranie właściwie metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego.

Taki wielofazowy proces prania pozwala na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń i trudnych do usunięcia plam, a przy tym gwarantując bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, bez obaw o ich uszkodzenie czy zniszczenie.

Bolesławiec (czyszczenie foteli biurowych) Piechowice (pranie łóżka sypialnianego) Wałbrzych (pranie kanapy dziecięcej) Bolków (pranie narożnika z poduszkami) Ścinawa (pranie dywanów u klienta) Legnica (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Głogów (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Prochowice (pranie narożnika z tapicerką carabu) Jawor (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Wrocław (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Legnica (pranie narożnika w krztałcie podkowy) Świebodzice (pranie dywanów z dojazdem) Środa Śląska Strzegom (pranie krzeseł biurowych) Polkowice (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Chojnów (pranie wykładzin obiektowych) Żarów (pranie kanapy z poduszkami) Złotoryja (czyszczenie krzeseł bankietowych) Świdnica (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Lubin (czyszczenie wykładzin u klienta) Złotoryja (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Wrocław (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Jawor (czyszczenie wykładzin z dojazdem) (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Jelenia Góra (czyszczenie wykładzin w przedszkolu)

Profesjonalne pranie tapicerek w Bolesławcu to oferta, która gwarantuje wysoką jakość usług w korzystnej cenie

Oferujemy coś więcej niż tylko pranie tapicerek. Oferujemy profesjonalne usługi prania ekstrakcyjnego tapicerek w Bolesławcu, które dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej i wielofazowego procesowi prania z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków do czyszczenia gwarantuje skuteczność oraz Twoją satysfakcję. Wyczyścimy nawet trudne, głębokie zabrudzenia oraz uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom ich dawny blask. Dbamy o Twój komfort, dlatego aby zapewnić Ci wygodę usługę prania tapicerek w Bolesławcu wykonujemy u klienta z dojazdem gratis. Zapewniamy Ci również najlepsze ceny, jakich nie znajdziesz u konkurencji. Nasze ceny obejmują bowiem również wykonanie przed praniem odkurzania tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho”. Proces ten jest bardzo istotny, gdyż pozwala wyeliminować z zakurzonego materiału drobinki kurzu oraz nieczystości nie rozpuszczalne w wodzie czy detergencie. Pominięcie tego procesu może spowodować, że nieczystości razem z wodą i detergentem wnikną w głąb materiału lub nawet w gąbkę tapicerki. Nie ryzykuj uszkodzenia lub zniszczenia Twoich mebli - zaufaj ekspertom i powierz czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów specjalistom, którzy znają się na swoim fachu, takim jak nasze pranie tapicerek w Bolesławcu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – zamów nasze usługi prania tapicerki w Bolesławcu i już teraz ciesz się komfortem świeżej czystości w swoim domu lub biurze.

Wybierz usługi prania tapicerek w Bolesławcu i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki - zadzwoń do nas: 666 944 996.