Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Ścinawa

Jeden z najważniejszych elementów, przesądzający o estetyce i komforcie naszego domu stanowią meble tapicerowane, a także dywany czy wykładziny. Dlatego tak ważne jest utrzymanie ich w czystości, co niestety nie jest zwykle możliwe tylko przy zastosowaniu zwykłych, domowych środków oraz metod czyszczenia. Nagromadzony z czasem na tapicerce meblowej kurz, zabrudzenia oraz plamy wymagają co jakiś czas profesjonalnego prania i czyszczenia za pomocą specjalistycznych środków, urządzeń i metod, takiego właśnie jak pranie tapicerek oferowane przez naszą firmę w Ścinawie.

Pranie tapicerek Ścinawa, to profesjonalne usługi wysokiej jakości, które zapewnią Ci przyjemny komfort czystości w Twoim domu i estetyczny wygląd Twoich mebli tapicerowanych i dywanów na długo. Oferujemy profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów oraz wykładzin w Ścinawie za pomocą metody prania ekstrakcyjnego, czyli tzw. na mokro. Nasze usługi prania tapicerek w Ścinawie wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków czyszczących, w tym profesjonalnych odplamiaczy i neutralizatorów zapachu, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli, bez obaw, że zostaną uszkodzone czy zniszczone podczas prania. 

Pranie tapicerek Ścinawa – profesjonalne usługi i nowoczesne metody prania to gwarancja Twojej satysfakcji

Nasza firma posiada już bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, dzięki czemu może zapewniać profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi, wykorzystując nowoczesne, najskuteczniejsze metody i środki do prania tapicerek.

Oferujemy pranie tapicerek wykonywane przy użyciu najskuteczniejszej metody prania ekstrakcyjnego, czy tzw. na mokro z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i środków czyszczących, która jest bardzo skuteczna, a jednocześnie całkowicie bezpieczna dla czyszczonej tapicerki meblowej, eliminując ryzyko ich uszkodzenia czy zniszczenia podczas prania. Jest ona wykonywana z użyciem wody oraz detergentu i umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych i najgłębszych zabrudzeń. Pranie za pomocą metody ekstrakcyjnej polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu czyszczącego we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. Następnie brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o bardzo dużej sile ssania, co pozwala wydobyć cały brud, alergeny, preparat czyszczący oraz około 95% wilgoci, co pozwala znacznie skrócić czas schnięcia. To najbardziej skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda prania tapicerki, zalecana przez większość producentów wykładzin i tapicerki meblowej.

W ramach oferowanych przez nas usług prania tapicerek w Ścinawie wykonujemy pranie i czyszczenie tapicerek, takich jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Pranie tapicerek Ścinawie to najkorzystniejsza oferta prania i czyszczenia tapicerek, która odróżnia się od konkurencji między innymi stosowaniem wielofazowego procesu prania, co zapewnia o wiele większą skuteczność naszych usług prania tapicerek. Wykorzystywany przez naszą firmę w Ścinawie wielofazowy proces prania składa się z następujących faz:

 • odkurzania na sucho dywanu lub tapicerki
 • spryskania czyszczonych powierzchni środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
 • wtarcia presprayu specjalną szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
 • usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
 • prania właściwego metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego

Zastosowanie takiego wielofazowego procesu prania zwiększa skuteczność naszych usług prania tapicerek, pozwalając nam na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń czy trudnych do usunięcia plam, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, eliminując ryzyko spowodowania uszkodzeń w wyniku stosowania nieprofesjonalnych metod i środków prania, takich jak:

 • miejscowego rozjaśnienia materiału
 • zacieków
 • osłabienia włókna
 • zniszczenia włókna
 • przemoczenia gąbki a w konsekwencji do jej gnicia
 • wcieranie tylko brudu do środka, co w efekcie sprawia, że oprócz wcześniejszych zabrudzeń we włóknach znajduje się również użyty preparat czy detergent.
Ścinawa (pranie narożnika z poduszkami) (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Środa Śląska (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Chojnów (pranie kanapy z poduszkami) Złotoryja (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Bolesławiec (pranie dywanów u klienta) Jelenia Góra (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Legnica (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Wrocław (czyszczenie wykładzin z dojazdem) Złotoryja Polkowice (czyszczenie foteli biurowych) Żarów (pranie łóżka sypialnianego) Strzegom (pranie narożnika z tapicerką carabu) Jawor (pranie wykładzin obiektowych) Świebodzice (pranie narożnika w krztałcie podkowy) Świdnica (pranie dywanów z dojazdem) Wrocław (czyszczenie krzeseł bankietowych) Wałbrzych (czyszczenie wykładzin u klienta) Prochowice (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Bolków (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Legnica (pranie kanapy dziecięcej) Jawor (pranie krzeseł biurowych) Piechowice (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Głogów (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Lubin (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara)

Profesjonalne pranie tapicerek w Ścinawie – wypierzemy Twoje meble, dywany i wykładziny solidnie, gruntownie i skutecznie

Oferujemy coś więcej niż tylko pranie tapicerek. Nasza firma oferuje profesjonalna usługę prania ekstrakcyjnego tapicerek w Ścinawie, które dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej i wielofazowego procesowi prania z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków do czyszczenia gwarantuje skuteczność oraz Twoją satysfakcję. Wyczyścimy nawet trudne, głębokie zabrudzenia oraz uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom ich dawny blask. Dbamy o Twój komfort, dlatego aby zapewnić Ci wygodę usługę prania tapicerek w Ścinawie wykonujemy u klienta z dojazdem gratis. Zapewniamy Ci również najlepsze ceny, jakich nie znajdziesz u konkurencji. Nasze ceny obejmują bowiem również wykonanie przed praniem odkurzania tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho”. Proces ten jest bardzo istotny, gdyż pozwala wyeliminować z zakurzonego materiału drobinki kurzu oraz nieczystości nierozpuszczalne w wodzie czy detergencie. Pominięcie tego procesu może spowodować, że nieczystości razem z wodą i detergentem wnikną w głąb materiału lub nawet w gąbkę tapicerki. Dlatego warto zaufać ekspertom i powierzyć czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów specjalistom, którzy znają się na swoim fachu, takim jak nasze pranie tapicerek w Ścinawie.

Zadzwoń do nas na nr: 666 944 996 lub napisz przez formularz kontaktowy na naszej stronie www i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz skorzystania z naszej oferty prania tapicerek, dywanów i wykładzin w Ścinawie.

Profesjonalne pranie tapicerek w Ścinawie – wyczyścimy każdy brud bez zniszczeń!