Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Legnica

 

Starasz się dbać o czystość swoich mebli, ale samodzielne próby usunięcia zabrudzeń zakończyły się niepowodzeniem? Twój dywan czy meble są poplamione lub brudne i chciałbyś im przywrócić dawny blask? Chcesz odświeżyć mieszkanie lub dom, by sprzedać go w jak najkorzystniejszej cenie? Wykładziny w biurze wymagają czyszczenia i szukasz solidnej firmy, która rzetelnie wykona czyszczenie? 

Nawet nie próbuj sam czyścić tapicerki meblowej, ryzykując uszkodzeniem lub zniszczeniem Twoich mebli! Zleć to specjalistom, takim jak nasza firma oferująca profesjonalne pranie tapicerek w Legnicy – wypierzemy Twoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny gruntownie do czysta oraz bezpiecznie, przywracając Twoim meblom dawny blask, by zapewnić Ci komfort czystości w Twoim domu.

Nasza firma doskonale rozumie, jak istotne jest utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin w Twoim domu oraz jak problematyczne może się to okazać. Nagromadzony na meblach podczas codziennego użytkowania brud i plamy mogą okazać się niemożliwe do usunięcia domowymi sposobami, wymagając profesjonalnego czyszczenia. Dlatego nasza firma oferuje usługi prania tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin oraz czyszczenia skór naturalnych i ekologicznych w Legnicy, zapewniając profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nasze pranie tapicerek w Legnicy wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych i najskuteczniejszych metod prania, takich jak metoda ekstrakcyjna oraz specjalistycznego sprzętu i środków czyszczących, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli.

Pranie tapicerek Legnica – najlepsze usługi prania tapicerek z gwarancją satysfakcji

Oferujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej w Legnicy, takiej jak:

  • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
  • tapczany, materace, fotele, krzesła
  • dywany i wykładziny.

Oferujemy pranie tapicerki meblowej w Legnicy z zastosowaniem metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Jest to bardzo skuteczna metoda zapewniająca dogłębne czyszczenie, bez obaw, że brud zostanie wtarty w tkaninę. Metoda ekstrakcyjna wykonywana z użyciem wody i detergentu pozwala usuwać nawet najtrudniejsze i najgłębsze zabrudzenia, jednocześnie jest bezpieczna i delikatna dla czyszczonych materiałów. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu we włókna tapicerki wykładziny, materaca czy dywanu. Potem brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o potężnej sile ssania, która wydobywa cały brud, alergeny, roztwór czyszczący i około 95% wilgotności, co znacznie skraca proces schnięcia. Stosowanie tej metody jest najbardziej zalecane przez producentów wykładzin i tapicerek meblowych.

To, co odróżnia nas od konkurencji to wielofazowy proces naszego prania, na który składają się następujące fazy:

  • najpierw dywan lub tapicerki są odkurzane na sucho
  • czyszczone powierzchnie zostają spryskane środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
  • następnie prespray zostaje wtarty szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
  • kolejna faza polega na usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
  • i wreszcie ostatnią fazę stanowi pranie właściwie metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego.

Taki wielofazowy proces prania pozwala na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń i trudnych do usunięcia plam, a przy tym gwarantując bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, bez obaw o ich uszkodzenie czy zniszczenie.

Legnica (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania)  Ścinawa (pranie krzeseł biurowych) Piechowice (czyszczenie krzeseł bankietowych) Lubin (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Złotoryja (pranie łóżka sypialnianego) Jelenia Góra (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Świdnica (pranie narożnika w krztałcie podkowy) Wrocław (pranie kanapy z poduszkami) Świebodzice (pranie narożnika z poduszkami) Środa Śląska (czyszczenie wykładzin u klienta) Strzegom (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Głogów (pranie narożnika z tapicerką carabu) Legnica (czyszczenie wykładzin z dojazdem)  Żarów (czyszczenie foteli biurowych) Złotoryja (czyszczenie wykładzin w przedszkolu)  Jawor (pranie dywanów u klienta) Jawor (pranie kanapy dziecięcej)  Prochowice (pranie dywanów z dojazdem) Wrocław (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Polkowice (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Bolesławiec (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Bolków (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Chojnów (pranie wykładzin obiektowych) Wałbrzych (czyszczenie narożnika z funkcją spania)

Profesjonalne pranie tapicerek w Legnicy – wybierz jakość w korzystnej cenie

Oferujemy coś więcej niż tylko pranie tapicerek. Nasza firma oferuje profesjonalna usługę prania ekstrakcyjnego tapicerek w Legnicy, które dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej i wielofazowego procesowi prania z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków do czyszczenia gwarantuje skuteczność oraz Twoją satysfakcję. Wyczyścimy nawet trudne, głębokie zabrudzenia oraz uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom ich dawny blask. Dbamy o Twój komfort, dlatego aby zapewnić Ci wygodę usługę prania tapicerek w Legnicy wykonujemy u klienta z dojazdem gratis. Zapewniamy Ci również najlepsze ceny, jakich nie znajdziesz u konkurencji. Nasze ceny obejmują bowiem również wykonanie przed praniem odkurzania tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho”. Proces ten jest bardzo istotny, gdyż pozwala wyeliminować z zakurzonego materiału drobinki kurzu oraz nieczystości nie rozpuszczalne w wodzie czy detergencie. Pominięcie tego procesu może spowodować, że nieczystości razem z wodą i detergentem wnikną w głąb materiału lub nawet w gąbkę tapicerki. Dlatego warto zaufać ekspertom i powierzyć czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów specjalistom, którzy znają się na swoim fachu, takim jak nasze pranie tapicerek w Legnicy.

Wybierz usługi prania tapicerek w Legnicy na najwyższym poziomie i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – zamów nasze usługi prania tapicerki w Legnicy i już teraz ciesz się komfortem świeżej czystości w swoim domu lub biurze.