Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Polkowice

Twój dywan czy meble są poplamione lub zabrudzone i chciałbyś im przywrócić dawny blask? Chcesz odświeżyć mieszkanie lub dom, by sprzedać go w jak najkorzystniejszej cenie? Wykładziny w biurze wymagają czyszczenia i szukasz solidnej firmy, która rzetelnie wykona czyszczenie? Starasz się dbać o czystość swoich mebli, ale samodzielne próby usunięcia zabrudzeń zakończyły się niepowodzeniem? Zaufaj specjalistom, takim jak nasze pranie tapicerek w Polkowicach!

Pranie tapicerek Polkowice, to profesjonalne usługi wysokiej jakości, które zapewnią Ci przyjemny komfort czystości w Twoim domu i estetyczny wygląd Twoich mebli tapicerowanych i dywanów na długo. Oferujemy profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów oraz wykładzin w Polkowicach za pomocą metody prania ekstrakcyjnego, czyli tzw. na mokro. Nasze usługi prania tapicerek w Polkowicach wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków czyszczących, w tym profesjonalnych odplamiaczy i neutralizatorów zapachu, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli, bez obaw, że zostaną uszkodzone czy zniszczone podczas prania. 

Jeden z najważniejszych elementów, przesądzający o estetyce i komforcie naszego domu stanowią meble tapicerowane, a także dywany czy wykładziny. Dlatego tak ważne jest utrzymanie ich w czystości, co niestety nie jest zwykle możliwe tylko przy zastosowaniu zwykłych, domowych środków oraz metod czyszczenia. Nagromadzony z czasem na tapicerce meblowej kurz, zabrudzenia oraz plamy wymagają co jakiś czas profesjonalnego prania i czyszczenia za pomocą specjalistycznych środków, urządzeń i metod, takiego właśnie jak pranie tapicerek oferowane przez naszą firmę w Polkowicach.

Pranie tapicerek Polkowice – profesjonalne i nowoczesne metody prania tapicerek to usługi z gwarancją Twojej satysfakcji

W ramach oferowanych przez nas usług prania tapicerek w Polkowicach wykonujemy pranie i czyszczenie tapicerek, takich jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Oferujemy pranie tapicerek wykonywane przy użyciu najskuteczniejszej metody prania ekstrakcyjnego, czy tzw. na mokro z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i środków czyszczących, która jest bardzo skuteczna, a jednocześnie całkowicie bezpieczna dla czyszczonej tapicerki meblowej, eliminując ryzyko ich uszkodzenia czy zniszczenia podczas prania. Jest ona wykonywana z użyciem wody oraz detergentu i umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych i najgłębszych zabrudzeń. Pranie za pomocą metody ekstrakcyjnej polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu czyszczącego we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. Następnie brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o bardzo dużej sile ssania, co pozwala wydobyć cały brud, alergeny, preparat czyszczący oraz około 95% wilgoci, co pozwala znacznie skrócić czas schnięcia. To najbardziej skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda prania tapicerki, zalecana przez większość producentów wykładzin i tapicerki meblowej.

Nasza firma posiada już bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, dzięki czemu może zapewniać profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi, wykorzystując nowoczesne, najskuteczniejsze metody i środki do prania tapicerek.

Pranie tapicerek Polkowice to najkorzystniejsza oferta prania i czyszczenia tapicerek, która odróżnia się od konkurencji między innymi stosowaniem wielofazowego procesu prania, co zapewnia o wiele większą skuteczność naszych usług prania tapicerek. Wykorzystywany przez naszą firmę w Polkowicach wielofazowy proces prania składa się z następujących faz:

 • odkurzania na sucho dywanu lub tapicerki
 • spryskania czyszczonych powierzchni środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
 • wtarcia presprayu specjalną szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
 • usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
 • prania właściwego metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego

Zastosowanie takiego wielofazowego procesu prania zwiększa skuteczność naszych usług prania tapicerek, pozwalając nam na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń czy trudnych do usunięcia plam, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, eliminując ryzyko spowodowania uszkodzeń w wyniku stosowania nieprofesjonalnych metod i środków prania, takich jak:

 • miejscowego rozjaśnienia materiału
 • zacieków
 • osłabienia włókna
 • zniszczenia włókna
 • przemoczenia gąbki a w konsekwencji do jej gnicia
 • wcieranie tylko brudu do środka, co w efekcie sprawia, że oprócz wcześniejszych zabrudzeń we włóknach znajduje się również użyty preparat czy detergent.
Polkowice (czyszczenie wykładzin z dojazdem) Bolków (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Lubin (pranie kanapy dziecięcej) Legnica (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Głogów (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Złotoryja (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Jawor (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Jawor (pranie krzeseł biurowych) Piechowice (pranie narożnika z poduszkami) Chojnów (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Wrocław (czyszczenie wykładzin u klienta) Legnica (pranie kanapy z poduszkami) Świebodzice (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Ścinawa (czyszczenie krzeseł bankietowych) Środa Śląska (pranie łóżka sypialnianego) Świdnica (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Strzegom (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Złotoryja (pranie narożnika z tapicerką carabu) Prochowice (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Wrocław (pranie dywanów z dojazdem) Bolesławiec (pranie narożnika w krztałcie podkowy) Jelenia Góra (pranie dywanów u klienta) Wałbrzych (pranie wykładzin obiektowych) Żarów (czyszczenie foteli biurowych)

Profesjonalne pranie tapicerek w Polkowicach – solidnie, skutecznie i bez zniszczeń!

Nasze usługi prania tapicerek w Polkowicach to najlepsza i najkorzystniejsza oferta na rynku, która gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo Twoich mebli, dywanów oraz wykładzin i Twoją satysfakcję. Oferujemy najlepsze, profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin w najlepszej cenie na rynku, co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji. Wykonywane przez naszą firmę pranie ekstrakcyjne pozwala nam gruntownie wyczyścić nawet głębokie zabrudzenia i trudne, uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom i dywanom przyjemną czystość i estetyczny wygląd na długo. Dbamy o Twój komfort, dlatego aby zapewnić Ci wygodę usługę prania tapicerek w Polkowicach wykonujemy u klienta z dojazdem gratis. Zapewniamy Ci również najlepsze ceny, jakich nie znajdziesz u konkurencji. Nasze ceny obejmują bowiem również wykonanie przed praniem odkurzania tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho”. Proces ten jest bardzo istotny, gdyż pozwala wyeliminować z zakurzonego materiału drobinki kurzu oraz nieczystości nierozpuszczalne w wodzie czy detergencie. Pominięcie tego procesu może spowodować, że nieczystości razem z wodą i detergentem wnikną w głąb materiału lub nawet w gąbkę tapicerki. Dlatego warto zaufać ekspertom i powierzyć czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów specjalistom, którzy znają się na swoim fachu, takim jak nasze pranie tapicerek w Polkowicach.

Zadzwoń do nas na nr: 666 944 996 lub napisz przez formularz kontaktowy na naszej stronie www i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz skorzystania z naszej oferty prania tapicerek, dywanów i wykładzin w Polkowicach.

Pranie tapicerek w Polkowicacach – i Twój dom znów lśni!