Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Jelenia Góra

Doskonale rozumiemy, jak istotne jest utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin w Twoim domu oraz jak problematyczne może się to okazać. Dlatego nasza firma oferuje usługi prania tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin oraz czyszczenia skór naturalnych i ekologicznych w Jeleniej Górze, zapewniając profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nasze pranie tapicerek w Jeleniej Górze wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych i najskuteczniejszych metod prania, takich jak metoda ekstrakcyjna oraz specjalistycznego sprzętu i środków czyszczących, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli.

Jeden z najważniejszych elementów, przesądzający o estetyce i komforcie naszego domu stanowią meble tapicerowane, a także dywany czy wykładziny. Dlatego tak ważne jest utrzymanie ich w czystości, co niestety nie jest zwykle możliwe tylko przy zastosowaniu zwykłych, domowych środków oraz metod czyszczenia. Nagromadzony z czasem na tapicerce meblowej kurz, zabrudzenia oraz plamy wymagają co jakiś czas profesjonalnego prania i czyszczenia za pomocą specjalistycznych środków, urządzeń i metod, takiego właśnie jak pranie tapicerek oferowane przez naszą firmę w Jeleniej Górze.

Pranie tapicerek Jelenia Góra – kompleksowe usługi i skuteczne metody prania tapicerek w korzystnej cenie

Nasza firma od lat zapewnia usługi profesjonalnego prania tapicerek i posiada już bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, dzięki czemu może zapewniać profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi.

Oferujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej w Jeleniej Górze, takiej jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Oferujemy pranie tapicerki meblowej w Jeleniej Górze z zastosowaniem metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Jest to bardzo skuteczna metoda zapewniająca dogłębne czyszczenie, bez obaw, że brud zostanie wtarty w tkaninę. Metoda ekstrakcyjna wykonywana z użyciem wody i detergentu pozwala usuwać nawet najtrudniejsze i najgłębsze zabrudzenia, jednocześnie jest bezpieczna i delikatna dla czyszczonych materiałów. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu we włókna tapicerki wykładziny, materaca czy dywanu. Potem brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o potężnej sile ssania, która wydobywa cały brud, alergeny, roztwór czyszczący i około 95% wilgotności, co znacznie skraca proces schnięcia. Stosowanie tej metody jest najbardziej zalecane przez producentów wykładzin i tapicerek meblowych.

To, co odróżnia nasze usługi od konkurencji to zastosowanie wielofazowego procesu prania, na który składają się następujące fazy:

 • najpierw dywan lub tapicerki są odkurzane na sucho
 • czyszczone powierzchnie zostają spryskane środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
 • następnie prespray zostaje wtarty szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
 • kolejna faza polega na usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
 • i wreszcie ostatnią fazę stanowi pranie właściwie metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego.

Taki wielofazowy proces prania pozwala na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń i trudnych do usunięcia plam, a przy tym gwarantując bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, bez obaw o ich uszkodzenie czy zniszczenie.

Jelenia Góra (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Wałbrzych (czyszczenie foteli biurowych) Bolesławiec (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Legnica (pranie kanapy dziecięcej) Głogów (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Prochowice (czyszczenie wykładzin u klienta) Złotoryja (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Lubin (czyszczenie krzeseł bankietowych) Bolków (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Legnica (pranie narożnika w krztałcie podkowy) Piechowice (pranie wykładzin obiektowych) Wrocław (pranie dywanów u klienta) Złotoryja (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Środa Śląska (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Chojnów (pranie łóżka sypialnianego) Świebodzice (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Polkowice (pranie krzeseł biurowych) Wrocław (pranie narożnika z poduszkami) Strzegom (pranie kanapy z poduszkami) Żarów (pranie narożnika z tapicerką carabu) Ścinawa (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Jawor (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Świdnica (czyszczenie wykładzin z dojazdem) Jawor (pranie dywanów z dojazdem)

Profesjonalne pranie tapicerek Jelenia Góra to oferta, która gwarantuje skuteczne usługi w korzystnej cenie

Oferta naszej firmy w Jeleniej Górze to coś więcej niż tylko pranie tapicerek. Oferujemy profesjonalne usługi prania ekstrakcyjnego tapicerek, które dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej i wielofazowego procesowi prania z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków do czyszczenia gwarantuje skuteczność oraz Twoją satysfakcję. Wyczyścimy nawet trudne, głębokie zabrudzenia oraz uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom ich dawny blask. Zapewniamy Ci również najlepsze ceny, jakich nie znajdziesz u konkurencji. Nasze ceny obejmują bowiem również wykonanie przed praniem odkurzania tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho”. Proces ten jest bardzo istotny, gdyż pozwala wyeliminować z zakurzonego materiału drobinki kurzu oraz nieczystości nie rozpuszczalne w wodzie czy detergencie. Pominięcie tego procesu może spowodować, że nieczystości razem z wodą i detergentem wnikną w głąb materiału lub nawet w gąbkę tapicerki. Nie ryzykuj uszkodzenia lub zniszczenia Twoich mebli - zaufaj ekspertom i powierz czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów specjalistom, którzy znają się na swoim fachu, takim jak nasze pranie tapicerek w Jeleniej Górze.

Nasz wielofazowy proces prania gwarantuje Ci także bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, eliminując ryzyko spowodowania uszkodzeń w wyniku stosowania nieprofesjonalnych metod i środków prania, takich jak:

 • miejscowego rozjaśnienia materiału
 • zacieków
 • osłabienia włókna
 • zniszczenia włókna
 • przemoczenia gąbki a w konsekwencji do jej gnicia
 • wcieranie tylko brudu do środka, co w efekcie sprawia, że oprócz wcześniejszych zabrudzeń we włóknach znajduje się również użyty preparat czy detergent.

Dbamy o Twój komfort, dlatego aby zapewnić Ci wygodę usługę prania tapicerek w Jeleniej Górze oraz okolicach wykonujemy u klienta z dojazdem gratis. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – zamów nasze usługi prania tapicerki w Jeleniej Górze i już teraz ciesz się komfortem świeżej czystości w swoim domu lub biurze.

Wybierz usługi prania tapicerek i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki - zadzwoń do nas: 666 944 996.