Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Środa Śląska

Twój dywan czy meble są poplamione lub zabrudzone i chciałbyś je gruntownie wyczyścić, przywracjąc estetyczny wygląd? Chcesz odświeżyć mieszkanie lub dom, by sprzedać go w jak najkorzystniejszej cenie? Wykładziny w biurze wymagają czyszczenia i szukasz solidnej firmy, która rzetelnie wykona czyszczenie w Środzie Śląskiej? Starasz się dbać o czystość swoich mebli, ale samodzielne próby usunięcia zabrudzeń zakończyły się niepowodzeniem? 

Jeśli tak, to mamy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie - zaufaj specjalistom i zleć to naszej firmie oferującej profesjonalne pranie tapicerek w Środzie Śląskiej – wypierzemy Twoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny gruntownie do czysta, bezpiecznie przywracając Twoim meblom dawny blask.

Pranie tapicerek Środa Śląska, to usługi wysokiej jakości, które zapewnią Ci przyjemny komfort czystości w Twoim domu i estetyczny wygląd Twoich mebli tapicerowanych i dywanów na długo. Nasza firma w Środzie Śląskiej oferuje profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów oraz wykładzin za pomocą metody prania ekstrakcyjnego, czyli tzw. na mokro. Nasze usługi prania tapicerek w Środzie Śląskiej wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków czyszczących, w tym profesjonalnych odplamiaczy i neutralizatorów zapachu, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli, bez obaw, że zostaną uszkodzone czy zniszczone podczas prania.

Profesjonalne pranie tapicerek Środa Śląska – nowoczesne metody prania tapicerek to profesjonalne usługi z gwarancją Twojej satysfakcji

Nasza firma w Środzie Śląskiej oferuje pranie tapicerek wykonywane przy użyciu najskuteczniejszej metody prania ekstrakcyjnego, czy tzw. na mokro z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i środków czyszczących, która jest bardzo skuteczna, a jednocześnie całkowicie bezpieczna dla czyszczonej tapicerki meblowej, eliminując ryzyko ich uszkodzenia czy zniszczenia podczas prania. Jest ona wykonywana z użyciem wody oraz detergentu i umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych i najgłębszych zabrudzeń. Pranie za pomocą metody ekstrakcyjnej polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu czyszczącego we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. Następnie brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o bardzo dużej sile ssania, co pozwala wydobyć cały brud, alergeny, preparat czyszczący oraz około 95% wilgoci, co pozwala znacznie skrócić czas schnięcia. To najbardziej skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda prania tapicerki, zalecana przez większość producentów wykładzin i tapicerki meblowej.

Pranie tapicerek Środa Śląska to najkorzystniejsza oferta prania i czyszczenia tapicerek, która odróżnia się od konkurencji między innymi stosowaniem wielofazowego procesu prania, co zapewnia o wiele większą skuteczność naszych usług prania tapicerek. Wykorzystywany przez naszą firmę w Środzie Śląskiej wielofazowy proces prania składa się z następujących faz:

  • odkurzania na sucho dywanu lub tapicerki
  • spryskania czyszczonych powierzchni środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
  • wtarcia presprayu specjalną szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
  • usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
  • prania właściwego metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego

Zastosowanie takiego wielofazowego procesu prania zwiększa skuteczność naszych usług prania tapicerek, pozwalając nam na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń czy trudnych do usunięcia plam, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, eliminując ryzyko spowodowania uszkodzeń w wyniku stosowania nieprofesjonalnych metod i środków prania.

W ramach oferowanych przez nas usług prania tapicerek w Środzie Śląskiej wykonujemy pranie i czyszczenie tapicerek, takich jak:

  • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
  • tapczany, materace, fotele, krzesła
  • dywany i wykładziny.

 

Środa Śląska (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Jelenia Góra (pranie kanapy dziecięcej) Żarów (pranie dywanów z dojazdem) Jawor (czyszczenie wykładzin z dojazdem) Polkowice (pranie wykładzin obiektowych) Piechowice (pranie krzeseł biurowych) Ścinawa (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Wałbrzych (pranie narożnika z poduszkami) Strzegom (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Lubin (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Świebodzice (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Jawor (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Świdnica (czyszczenie krzeseł bankietowych) Złotoryja (czyszczenie foteli biurowych) Głogów (czyszczenie wykładzin u klienta) Wrocław (pranie narożnika w krztałcie podkowy) Legnica (pranie narożnika z tapicerką carabu) Bolesławiec (pranie łóżka sypialnianego) Legnica (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Wrocław (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Prochowice (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Bolków (pranie dywanów u klienta) Złotoryja (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Chojnów (pranie kanapy z poduszkami)

Wybierz nasze profesjonalne pranie tapicerek w Środzie Śląskiej – solidnie, skutecznie i bez zniszczeń!

Oferujemy coś więcej niż tylko pranie tapicerek. Nasza firma oferuje profesjonalna usługę prania ekstrakcyjnego tapicerek w Środzie Śląskiej, które dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej i wielofazowego procesowi prania z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków do czyszczenia gwarantuje skuteczność oraz Twoją satysfakcję. Wyczyścimy nawet trudne, głębokie zabrudzenia oraz uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom ich dawny blask. Dbamy o Twój komfort, dlatego aby zapewnić Ci wygodę usługę prania tapicerek w Środzie Śląskiej wykonujemy u klienta z dojazdem gratis. Zapewniamy Ci również najlepsze ceny, jakich nie znajdziesz u konkurencji. Nasze ceny obejmują bowiem również wykonanie przed praniem odkurzania tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho”. Proces ten jest bardzo istotny, gdyż pozwala wyeliminować z zakurzonego materiału drobinki kurzu oraz nieczystości nie rozpuszczalne w wodzie czy detergencie. Pominięcie tego procesu może spowodować, że nieczystości razem z wodą i detergentem wnikną w głąb materiału lub nawet w gąbkę tapicerki. Dlatego warto zaufać ekspertom i powierzyć czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów specjalistom, którzy znają się na swoim fachu, takim jak nasze pranie tapicerek w Środzie Śląskiej.

Nasza firma posiada już bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, dzięki czemu może zapewniać profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi, wykorzystując nowoczesne, najskuteczniejsze metody i środki do prania tapicerek.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz  do skorzystania z naszej oferty prania tapicerek, dywanów i wykładzin w Środzie Śląskiej.

Zadzwoń do nas na nr: 666 944 996 i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki – i Twój dom znów lśni czystością!