Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Świdnica

Starasz się dbać o czystość swoich mebli, ale samodzielne próby usunięcia zabrudzeń zakończyły się niepowodzeniem?Twój dywan czy meble są poplamione lub zabrudzone i chciałbyś im przywrócić dawny blask? Chcesz odświeżyć mieszkanie lub dom, by sprzedać go w jak najkorzystniejszej cenie? Wykładziny w biurze wymagają czyszczenia i szukasz solidnej firmy, która rzetelnie wykona czyszczenie? 

Nawet nie próbuj sam czyścić tapicerki meblowej, ryzykując uszkodzeniem lub zniszczeniem Twoich mebli! Zaufaj specjalistom i zleć to fachowcom, takim jak nasza firma w Świdnicy!

Meble tapicerowane, dywany czy wykładziny to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów, przesądzający o estetyce i komforcie naszego domu. Dlatego tak ważne jest utrzymanie ich w czystości i zachować ich estetyczny wygląd, co niestety nie jest zwykle możliwe tylko przy zastosowaniu zwykłych, domowych środków oraz metod czyszczenia. Nagromadzony z czasem na tapicerce meblowej kurz, zabrudzenia oraz plamy wymagają co jakiś czas profesjonalnego prania i czyszczenia za pomocą specjalistycznych środków, urządzeń i metod, takiego właśnie jak pranie tapicerek oferowane przez naszą firmę w Świdnicy.

A najlepszym sposobem na to jest pranie tapicerek Świdnica - to profesjonalne usługi wysokiej jakości, które zapewnią Ci przyjemny komfort czystości w Twoim domu i estetyczny wygląd Twoich mebli tapicerowanych i dywanów na długo. Oferujemy kompleksowe usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów oraz wykładzin w Ścinawie za pomocą metody prania ekstrakcyjnego, czyli tzw. na mokro. Nasze usługi prania tapicerek w Świdnicy wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków czyszczących, w tym profesjonalnych odplamiaczy i neutralizatorów zapachu, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli, bez obaw, że zostaną uszkodzone czy zniszczone podczas prania. 

Pranie tapicerek Świdnica – fachowe usługi i nowoczesne metody prania to gwarancja perfekcyjnej czystości Twoich mebli bez zniszczeń!

Oferujemy pranie tapicerek wykonywane przy użyciu najskuteczniejszej metody prania ekstrakcyjnego, czy tzw. na mokro z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i środków czyszczących, która jest bardzo skuteczna, a jednocześnie całkowicie bezpieczna dla czyszczonej tapicerki meblowej, eliminując ryzyko ich uszkodzenia czy zniszczenia podczas prania. Jest ona wykonywana z użyciem wody oraz detergentu i umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych i najgłębszych zabrudzeń. Pranie za pomocą metody ekstrakcyjnej polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu czyszczącego we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. Następnie brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o bardzo dużej sile ssania, co pozwala wydobyć cały brud, alergeny, preparat czyszczący oraz około 95% wilgoci, co pozwala znacznie skrócić czas schnięcia. To najbardziej skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda prania tapicerki, zalecana przez większość producentów wykładzin i tapicerki meblowej.

W ramach oferowanych przez nas usług prania tapicerek w Ścinawie wykonujemy pranie i czyszczenie tapicerek, takich jak:

  • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
  • tapczany, materace, fotele, krzesła
  • dywany i wykładziny.

Nasza firma działa w branży już od lat, w ciągu których zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, jakie pozwalają nam zapewniać usługi na najwyyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi, wykorzystując nowoczesne, najskuteczniejsze metody i środki do prania tapicerek.

Pranie tapicerek Ścinawie to najkorzystniejsza oferta prania i czyszczenia tapicerek, która odróżnia się od konkurencji między innymi stosowaniem wielofazowego procesu prania, co zapewnia o wiele większą skuteczność naszych usług prania tapicerek. Wykorzystywany przez naszą firmę w Ścinawie wielofazowy proces prania składa się z następujących faz:

  • odkurzania na sucho dywanu lub tapicerki
  • spryskania czyszczonych powierzchni środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
  • wtarcia presprayu specjalną szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
  • usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
  • prania właściwego metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego

Zastosowanie takiego wielofazowego procesu prania pozwala na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń i trudnych do usunięcia plam, a przy tym gwarantując bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, bez obaw o ich uszkodzenie czy zniszczenie. Dlatego nasza oferta i ceny są korzystniejsze niż te, które oferuje konkurencja.

Świdnica (pranie dywanów u klienta) Świebodzice (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Ścinawa (czyszczenie wykładzin u klienta) Legnica Chojnów (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Jawor (czyszczenie foteli biurowych) Żarów (pranie dywanów z dojazdem) Złotoryja (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Lubin (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Piechowice (pranie kanapy dziecięcej) Polkowice (pranie narożnika z tapicerką carabu) Bolków (pranie narożnika w krztałcie podkowy) Legnica (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Jawor (pranie łóżka sypialnianego) Wrocław (pranie krzeseł biurowych) Złotoryja (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Jelenia Góra (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Wałbrzych (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Bolesławiec (czyszczenie wykładzin z dojazdem) Wrocław (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Głogów (czyszczenie krzeseł bankietowych) Strzegom (pranie narożnika z poduszkami) Środa Śląska (pranie wykładzin obiektowych) (pranie kanapy z poduszkami) Prochowice (czyszczenie sofy klasycznej z pufami)

Postaw na profesjonalne pranie tapicerek w Świdnicy – wypierzemy Twoje meble, dywany i wykładziny gruntownie, bezpiecznie i do czysta

 

Nasze usługi prania tapicerek w Świdnicy to najlepsza i najkorzystniejsza oferta na rynku, która gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo Twoich mebli, dywanów oraz wykładzin i Twoją satysfakcję.  Oferujemy najlepsze, profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin w najlepszej cenie na rynku, co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji. Wykonywane przez naszą firmę pranie ekstrakcyjne pozwala nam gruntownie wyczyścić nawet głębokie zabrudzenia i trudne, uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom i dywanom przyjemną czystość i estetyczny wygląd na długo. Zapewniamy Ci również najlepsze ceny, jakich nie znajdziesz u konkurencji. Nasze ceny obejmują bowiem również wykonanie przed praniem odkurzania tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho”. Proces ten jest bardzo istotny, gdyż pozwala wyeliminować z zakurzonego materiału drobinki kurzu oraz nieczystości nierozpuszczalne w wodzie czy detergencie. Pominięcie tego procesu może spowodować, że nieczystości razem z wodą i detergentem wnikną w głąb materiału lub nawet w gąbkę tapicerki. Dlatego warto zaufać ekspertom i powierzyć czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów specjalistom, którzy znają się na swoim fachu, takim jak nasze pranie tapicerek w Świdnicy.  A poniważ dbamy o Twój komfort, dlatego aby zapewnić Ci wygodę usługę prania tapicerek w Ścinawie wykonujemy u klienta z dojazdem gratis. 

Zadzwoń do nas i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki: 666 944 996 lub napisz przez formularz kontaktowy na naszej stronie www.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz skorzystania z naszej oferty prania tapicerek, dywanów i wykładzin w Świdnicy.

Profesjonalne pranie tapicerek w Świdnicy – wyczyścimy każdy brud bez zniszczeń!