Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Lubin

Chcesz odświeżyć mieszkanie lub dom, by sprzedać go w jak najkorzystniejszej cenie? Wykładziny w biurze wymagają czyszczenia i szukasz solidnej firmy, która rzetelnie wykona czyszczenie? Starasz się dbać o czystość swoich mebli, ale samodzielne próby usunięcia zabrudzeń zakończyły się niepowodzeniem? Twój dywan czy meble są poplamione lub brudne i chciałbyś im przywrócić dawny blask? 

Wybierz fachowe usługi i zleć to specjalistom, takim jak nasza firma oferująca profesjonalne pranie tapicerek w Lubinie – wypierzemy Twoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny gruntownie do czysta, bezpiecznie, przywracając Twoim meblom dawny blask, by zapewnić Ci komfort czystości w Twoim domu.

Doskonale rozumiemy, jak istotne jest utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin w Twoim domu oraz jak problematyczne może się to okazać. Nagromadzony na meblach podczas codziennego użytkowania brud i plamy mogą okazać się niemożliwe do usunięcia domowymi sposobami, wymagając profesjonalnego czyszczenia. Dlatego nasza firma oferuje usługi prania tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin oraz czyszczenia skór naturalnych i ekologicznych w Lubinie, zapewniając profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nasze pranie tapicerek w Lubinie wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych i najskuteczniejszych metod prania, takich jak metoda ekstrakcyjna oraz specjalistycznego sprzętu i środków czyszczących, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli.

Pranie tapicerek Lubin – najlepsze usługi prania tapicerek z gwarancją Twojej satysfakcji

Oferujemy pranie tapicerki meblowej w Lubinie z zastosowaniem metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Jest to bardzo skuteczna metoda zapewniająca dogłębne czyszczenie, bez obaw, że brud zostanie wtarty w tkaninę. Metoda ekstrakcyjna wykonywana z użyciem wody i detergentu pozwala usuwać nawet najtrudniejsze i najgłębsze zabrudzenia, jednocześnie jest bezpieczna i delikatna dla czyszczonych materiałów. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu we włókna tapicerki wykładziny, materaca czy dywanu. Potem brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o potężnej sile ssania, która wydobywa cały brud, alergeny, roztwór czyszczący i około 95% wilgotności, co znacznie skraca proces schnięcia. Stosowanie tej metody jest najbardziej zalecane przez producentów wykładzin i tapicerek meblowych.

Oferujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej w Lubinie, takiej jak:

  • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
  • tapczany, materace, fotele, krzesła
  • dywany i wykładziny.

Nasza firma posiada już bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, dzięki czemu może zapewniać profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi, wykorzystując nowoczesne, najskuteczniejsze metody i środki do prania tapicerek.

To, co odróżnia nas od konkurencji to wielofazowy proces naszego prania, na który składają się następujące fazy:

  • najpierw dywan lub tapicerki są odkurzane na sucho
  • czyszczone powierzchnie zostają spryskane środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
  • następnie prespray zostaje wtarty szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
  • kolejna faza polega na usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
  • i wreszcie ostatnią fazę stanowi pranie właściwie metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego.

Taki wielofazowy proces prania pozwala na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń i trudnych do usunięcia plam, a przy tym gwarantując bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, bez obaw o ich uszkodzenie czy zniszczenie.

Lubin (pranie wykładzin obiektowych) Środa Śląska (pranie narożnika z tapicerką carabu) Świebodzice (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Ścinawa (pranie kanapy z poduszkami) Wrocław (pranie dywanów z dojazdem) Chojnów (czyszczenie foteli biurowych) Bolesławiec (czyszczenie wykładzin z dojazdem) Strzegom (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Złotoryja (pranie narożnika w krztałcie podkowy) Złotoryja (pranie łóżka sypialnianego) Legnica (pranie dywanów u klienta) Piechowice (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Świdnica (pranie krzeseł biurowych) Jawor (czyszczenie wykładzin u klienta) Legnica (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Wałbrzych (pranie narożnika z poduszkami) Głogów (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Polkowice (pranie kanapy dziecięcej) Żarów (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Wrocław (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Prochowice (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Bolków (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Jawor (czyszczenie krzeseł bankietowych) Jelenia Góra (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara)

Profesjonalne pranie tapicerek w Lubinie to najlepsza jakość w korzystnej cenie

Nasza firma w Lubinie oferuje profesjonalne usługi prania ekstrakcyjnego tapicerek, które dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej i wielofazowego procesowi prania z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków do czyszczenia gwarantuje skuteczność oraz Twoją satysfakcję. Wyczyścimy nawet trudne, głębokie zabrudzenia oraz uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom ich dawny blask. Dbamy o Twój komfort, dlatego aby zapewnić Ci wygodę usługę prania tapicerek w Lubinie wykonujemy u klienta z dojazdem gratis. Zapewniamy Ci również najlepsze ceny, jakich nie znajdziesz u konkurencji. Nasze ceny obejmują bowiem również wykonanie przed praniem odkurzania tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho”. Proces ten jest bardzo istotny, gdyż pozwala wyeliminować z zakurzonego materiału drobinki kurzu oraz nieczystości nie rozpuszczalne w wodzie czy detergencie. Pominięcie tego procesu może spowodować, że nieczystości razem z wodą i detergentem wnikną w głąb materiału lub nawet w gąbkę tapicerki. Dlatego warto zaufać ekspertom i powierzyć czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów specjalistom, którzy znają się na swoim fachu, takim jak nasze pranie tapicerek w Lubinie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – zamów nasze usługi prania tapicerki w Lubinie i już teraz ciesz się komfortem świeżej czystości w swoim domu lub biurze.

Wybierz usługi prania tapicerek w Lubinie na najwyższym poziomie i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki - zadzwoń do nas: 666 944 996.