Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Żarów

W naszym domu to meble tapicerowane przesądzają o estetyce i komforcie jego wnętrza. Dlatego tak ważne jest utrzymanie ich w czystości, co niestety nie jest zwykle możliwe tylko przy zastosowaniu zwykłych, domowych środków oraz metod czyszczenia. Nagromadzony z czasem na tapicerce meblowej kurz, zabrudzenia oraz plamy wymagają co jakiś czas profesjonalnego prania i czyszczenia za pomocą specjalistycznych środków, urządzeń i metod, takiego właśnie jak pranie tapicerek oferowane przez naszą firmę w Żarowie.

Doskonale to rozumiemy, jak problematyczne może się okazać utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin w Twoim domu. Dlatego nasza firma oferuje usługi prania tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin oraz czyszczenia skór naturalnych i ekologicznych w Żarowie, zapewniając profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nasze pranie tapicerek w Żarowie wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych i najskuteczniejszych metod prania, takich jak metoda ekstrakcyjna oraz specjalistycznego sprzętu i środków czyszczących, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli.

Jeśli Twój dywan czy meble są poplamione lub zabrudzone i chciałbyś im przywrócić dawny blask, chcesz odświeżyć mieszkanie lub dom, by sprzedać go w jak najkorzystniejszej cenie albo wykładziny w biurze wymagają czyszczenia i szukasz solidnej firmy, która rzetelnie wykona czyszczenie, to lepiej zaufaj specjalistom i zleć  to naszej firmie oferującej profesjonalne pranie tapicerek w Żarowie – wypierzemy Twoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny gruntownie do czysta, przywracając im dawny blask.

Pranie tapicerek Żarów – kompleksowa oferta profesjonalnych usług prania tapicerek za pomocą skutecznych i bezpiecznych metod

Nasza firma w Żarowie oferuje profesjonalne pranie tapicerek wykonywane przy użyciu najskuteczniejszej metody prania ekstrakcyjnego, czy tzw. na mokro z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i środków czyszczących, która jest bardzo skuteczna, a jednocześnie całkowicie bezpieczna dla czyszczonej tapicerki meblowej, eliminując ryzyko ich uszkodzenia czy zniszczenia podczas prania. Jest ona wykonywana z użyciem wody oraz detergentu i umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych i najgłębszych zabrudzeń. Pranie za pomocą metody ekstrakcyjnej polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu czyszczącego we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. Następnie brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o bardzo dużej sile ssania, co pozwala wydobyć cały brud, alergeny, preparat czyszczący oraz około 95% wilgoci, co pozwala znacznie skrócić czas schnięcia. To najbardziej skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda prania tapicerki, zalecana przez większość producentów wykładzin i tapicerki meblowej.

Oferujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej w Żarowie, takiej jak:

  • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
  • tapczany, materace, fotele, krzesła
  • dywany i wykładziny.

Oprócz tego oferujemy również czyszczenie skór naturalnych i ekologicznych. 

To, co odróżnia nas od konkurencji to wielofazowy proces naszego prania, na który składają się następujące fazy:

  • najpierw dywan lub tapicerki są odkurzane na sucho
  • czyszczone powierzchnie zostają spryskane środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
  • następnie prespray zostaje wtarty szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
  • kolejna faza polega na usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
  • i wreszcie ostatnią fazę stanowi pranie właściwie metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego.

Zastosowanie tego wielofazowego procesu prania umożliwia nam gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń i trudnych do usunięcia plam, a przy tym gwarantując bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, bez obaw o ich uszkodzenie czy zniszczenie.

Żarów (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Głogów Świdnica (czyszczenie wykładzin u klienta) Jawor (czyszczenie foteli biurowych) Środa Śląska (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Chojnów (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Złotoryja (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Wałbrzych (pranie narożnika w krztałcie podkowy) Złotoryja (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Piechowice (czyszczenie wykładzin z dojazdem) Świebodzice (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Strzegom (pranie dywanów u klienta) Polkowice (pranie kanapy z poduszkami) Wrocław (pranie łóżka sypialnianego) Lubin (pranie narożnika z tapicerką carabu) (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Ścinawa (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Wrocław (czyszczenie krzeseł bankietowych) Jelenia Góra (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Bolesławiec (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Bolków (pranie krzeseł biurowych) Prochowice (pranie kanapy dziecięcej) Legnica (pranie wykładzin obiektowych) Jawor (pranie dywanów z dojazdem) Legnica (pranie narożnika z poduszkami)

Profesjonalne pranie tapicerek w Żarowie to oferta, która gwarantuje wysoką jakość usług w korzystnej cenie

 Nasza firma działa w branży od lat i posiadamy już bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, dzięki czemu może zapewniać profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi.

Oferujemy Ci coś więcej niż tylko pranie tapicerek. Oferujemy profesjonalne usługi prania ekstrakcyjnego tapicerek w Żarowie, które dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej i wielofazowego procesowi prania z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków do czyszczenia gwarantuje skuteczność oraz Twoją satysfakcję. Wyczyścimy nawet trudne, głębokie zabrudzenia oraz uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom ich dawny blask. Zapewniamy Ci również najlepsze ceny, jakich nie znajdziesz u konkurencji. Nasze ceny obejmują bowiem również wykonanie przed praniem odkurzania tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho”. Proces ten jest bardzo istotny, gdyż pozwala wyeliminować z zakurzonego materiału drobinki kurzu oraz nieczystości nie rozpuszczalne w wodzie czy detergencie. Pominięcie tego procesu może spowodować, że nieczystości razem z wodą i detergentem wnikną w głąb materiału lub nawet w gąbkę tapicerki. Nie ryzykuj uszkodzenia lub zniszczenia Twoich mebli - zaufaj ekspertom i powierz czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów specjalistom, którzy znają się na swoim fachu, takim jak nasze pranie tapicerek w Żarowie. Dbamy także o Twój komfort, dlatego aby zapewnić Ci wygodę usługę prania tapicerek w Bolesławcu wykonujemy u klienta z dojazdem gratis. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz zapoznania się z cennikiem naszych usług.

Wybierz usługi prania tapicerek w Żarowie i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki - zadzwoń do nas: 666 944 996.