Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Głogów

Twój dywan czy meble są poplamione lub zabrudzone i chciałbyś im przywrócić dawny blask? Chcesz odświeżyć mieszkanie lub dom, by sprzedać go w jak najkorzystniejszej cenie? Wykładziny w biurze wymagają czyszczenia i szukasz solidnej firmy, która rzetelnie wykona czyszczenie w Głogowie? Starasz się dbać o czystość swoich mebli, ale samodzielne próby usunięcia zabrudzeń zakończyły się niepowodzeniem? 

Nawet nie próbuj sam czyścić tapicerki meblowej, ryzykując uszkodzeniem lub zniszczeniem Twoich mebli! Zaufaj specjalistom i zleć to naszej firmie oferującej profesjonalne pranie tapicerek w Głogowie – wypierzemy Twoje meble tapicerowane, dywany i wykładziny gruntownie do czysta oraz bezpiecznie, przywracając Twoim meblom dawny blask.

Pranie tapicerek Głogowie, to profesjonalne usługi wysokiej jakości, które zapewnią Ci przyjemny komfort czystości w Twoim domu i estetyczny wygląd Twoich mebli tapicerowanych i dywanów na długo. Oferujemy profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów oraz wykładzin w Głogowie za pomocą metody prania ekstrakcyjnego, czyli tzw. na mokro. Nasze usługi prania tapicerek w Polkowicach wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków czyszczących, w tym profesjonalnych odplamiaczy i neutralizatorów zapachu, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli, bez obaw, że zostaną uszkodzone czy zniszczone podczas prania. 

Profesjonalne pranie tapicerek Głogów – nowoczesne metody prania tapicerek to usługi z gwarancją Twojej satysfakcji

W ramach oferowanych przez nas usług prania tapicerek w Głogowie wykonujemy pranie i czyszczenie tapicerek, takich jak:

  • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
  • tapczany, materace, fotele, krzesła
  • dywany i wykładziny.

Oferujemy pranie tapicerek wykonywane przy użyciu najskuteczniejszej metody prania ekstrakcyjnego, czy tzw. na mokro z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i środków czyszczących, która jest bardzo skuteczna, a jednocześnie całkowicie bezpieczna dla czyszczonej tapicerki meblowej, eliminując ryzyko ich uszkodzenia czy zniszczenia podczas prania. Jest ona wykonywana z użyciem wody oraz detergentu i umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych i najgłębszych zabrudzeń. Pranie za pomocą metody ekstrakcyjnej polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu czyszczącego we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. Następnie brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o bardzo dużej sile ssania, co pozwala wydobyć cały brud, alergeny, preparat czyszczący oraz około 95% wilgoci, co pozwala znacznie skrócić czas schnięcia. To najbardziej skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda prania tapicerki, zalecana przez większość producentów wykładzin i tapicerki meblowej.

Pranie tapicerek Głogów to najkorzystniejsza oferta prania i czyszczenia tapicerek, która odróżnia się od konkurencji między innymi stosowaniem wielofazowego procesu prania, co zapewnia o wiele większą skuteczność naszych usług prania tapicerek. Wykorzystywany przez naszą firmę w Polkowicach wielofazowy proces prania składa się z następujących faz:

  • odkurzania na sucho dywanu lub tapicerki
  • spryskania czyszczonych powierzchni środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
  • wtarcia presprayu specjalną szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
  • usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
  • prania właściwego metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego

Zastosowanie takiego wielofazowego procesu prania zwiększa skuteczność naszych usług prania tapicerek, pozwalając nam na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń czy trudnych do usunięcia plam, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, eliminując ryzyko spowodowania uszkodzeń w wyniku stosowania nieprofesjonalnych metod i środków prania.

Głogów (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Piechowice (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Legnica (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Ścinawa (pranie dywanów z dojazdem) Jawor (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Legnica (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Polkowice (pranie dywanów u klienta) Złotoryja (pranie krzeseł biurowych) Bolesławiec (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Strzegom (pranie łóżka sypialnianego) Prochowice (pranie narożnika w kształcie podkowy) Chojnów (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Wałbrzych (pranie narożnika z tapicerką carabu) Świdnica (czyszczenie krzeseł bankietowych) Wrocław (czyszczenie wykładzin z dojazdem) Jawor (czyszczenie wykładzin u klienta) Jelenia Góra (czyszczenie narożnika w kształcie litery L) Złotoryja (pranie kanapy z poduszkami) Żarów (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Bolków (czyszczenie foteli biurowych) Wrocław (pranie kanapy dziecięcej) Świebodzice (pranie wykładzin obiektowych) Lubin (pranie narożnika z poduszkami) Środa Śląska (czyszczenie narożnika z funkcją spania)

Profesjonalne pranie tapicerek w Głogowie – solidnie, skutecznie i bez zniszczeń!

Oferujemy coś więcej niż tylko pranie tapicerek. Nasza firma oferuje profesjonalna usługę prania ekstrakcyjnego tapicerek w Głogowie, które dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej i wielofazowego procesowi prania z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków do czyszczenia gwarantuje skuteczność oraz Twoją satysfakcję. Wyczyścimy nawet trudne, głębokie zabrudzenia oraz uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom ich dawny blask. Dbamy o Twój komfort, dlatego aby zapewnić Ci wygodę usługę prania tapicerek w Głogowie wykonujemy u klienta z dojazdem gratis. Zapewniamy Ci również najlepsze ceny, jakich nie znajdziesz u konkurencji. Nasze ceny obejmują bowiem również wykonanie przed praniem odkurzania tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho”. Proces ten jest bardzo istotny, gdyż pozwala wyeliminować z zakurzonego materiału drobinki kurzu oraz nieczystości nie rozpuszczalne w wodzie czy detergencie. Pominięcie tego procesu może spowodować, że nieczystości razem z wodą i detergentem wnikną w głąb materiału lub nawet w gąbkę tapicerki. Dlatego warto zaufać ekspertom i powierzyć czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów specjalistom, którzy znają się na swoim fachu, takim jak nasze pranie tapicerek w Głogowie.

Zadzwoń do nas na nr: 666 944 996 lub napisz przez formularz kontaktowy na naszej stronie www i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz skorzystania z naszej oferty prania tapicerek, dywanów i wykładzin w Głogowie.

Pranie tapicerek w Głogowie – i Twój dom znów lśni czystością!