Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Wałbrzych

Doskonale rozumiemy, że jeden z najważniejszych elementów, przesądzający o estetyce i komforcie każdego domu czy mieszkania stanowią meble tapicerowane, a także dywany czy wykładziny. A także to, jak istotne jest utrzymanie ich w czystości oraz zachowanie ich estetycznego wyglądu, co niestety nie jest zwykle możliwe tylko przy zastosowaniu zwykłych, domowych środków oraz metod czyszczenia. Nagromadzony z czasem na tapicerce meblowej kurz, zabrudzenia oraz plamy wymagają co jakiś czas profesjonalnego prania i czyszczenia za pomocą specjalistycznych środków, urządzeń i metod, takiego właśnie jak pranie tapicerek oferowane przez naszą firmę w Bolesławcu.

Dlatego nasza firma oferuje najlepsze rozwiązanie dla Ciebie - profesjonalne usługi prania tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin oraz czyszczenia skór naturalnych i ekologicznych w Wałbrzychu, jakie gwarantują Ci usługi na najwyższym poziomie. Nasze pranie tapicerek w Wałbrzychu wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych i najskuteczniejszych metod prania, takich jak metoda ekstrakcyjna oraz specjalistycznego sprzętu i środków czyszczących, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli.

Pranie tapicerek Wałbrzych – to kompleksowa oferta, jaka zapewnia Ci profesjonalne usługi i skuteczne metody prania tapicerek w korzystnej cenie

Jesteśmy firmą z tradycjami, która posiada już bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, niezbędne do zapewniania naszym klientom usług na najwyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi. Posiadamy kompleksową i elastyczną ofertę, jaka sprawia, że nasze usługi są dopasowane zawsze idealnie do Twoich potrzeb.

Pranie tapicerek Wałbrzych to oferta profesjonalnego prania tapicerki meblowej, takiej jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Wykonujemy pranie tapicerki meblowej w Wałbrzychu z zastosowaniem metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. To najskuteczniejsza metoda prania, która zapewnia dogłębne czyszczenie, bez obaw, że brud zostanie wtarty w tkaninę. Metoda ekstrakcyjna wykonywana z użyciem wody i detergentu pozwala usuwać nawet najtrudniejsze i najgłębsze zabrudzenia, jednocześnie jest bezpieczna i delikatna dla czyszczonych materiałów. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu we włókna tapicerki wykładziny, materaca czy dywanu. Potem brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o potężnej sile ssania, która wydobywa cały brud, alergeny, roztwór czyszczący i około 95% wilgotności, co znacznie skraca proces schnięcia. Stosowanie tej metody jest najbardziej zalecane przez producentów wykładzin i tapicerek meblowych.

To, co odróżnia nas od konkurencji to wielofazowy proces naszego prania, na który składają się następujące fazy:

 • najpierw dywan lub tapicerki są odkurzane na sucho
 • czyszczone powierzchnie zostają spryskane środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
 • następnie prespray zostaje wtarty szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
 • kolejna faza polega na usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
 • i wreszcie ostatnią fazę stanowi pranie właściwie metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego.

 

Wałbrzych (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Prochowice (czyszczenie foteli biurowych) Jelenia Góra (pranie łóżka sypialnianego) Polkowice (pranie wykładzin obiektowych) Chojnów (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Złotoryja (czyszczenie wykładzin z dojazdem) Świebodzice (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Świdnica (pranie narożnika z tapicerką carabu) Środa Śląska (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Jawor (pranie narożnika w krztałcie podkowy) (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Wrocław (czyszczenie krzeseł bankietowych) Głogów (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Piechowice (pranie dywanów u klienta) Żarów (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Legnica (pranie narożnika z poduszkami) Legnica (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Złotoryja (pranie kanapy z poduszkami) Wrocław (pranie krzeseł biurowych) Strzegom (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Ścinawa (czyszczenie wykładzin u klienta) Bolków (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Bolesławiec (pranie dywanów z dojazdem) Jawor Lubin (pranie kanapy dziecięcej)

Profesjonalne pranie tapicerek Wałbrzych to oferta, która gwarantuje Ci najlpsze usługi w najlepszej cenie!

Nasza firma oferuje Ci coś więcej niż tylko pranie tapicerek. Oferujemy Ci najlepsze usługi prania ekstrakcyjnego tapicerek w Wałbrzyuchu, które dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej i wielofazowego procesowi prania z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków do czyszczenia gwarantuje skuteczność oraz Twoją satysfakcję. Wyczyścimy nawet trudne, głębokie zabrudzenia oraz uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom ich dawny blask. Zapewniamy Ci również najlepsze ceny, jakich nie znajdziesz u konkurencji. Nasze ceny obejmują bowiem również wykonanie przed praniem odkurzania tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho”. Proces ten jest bardzo istotny, gdyż pozwala wyeliminować z zakurzonego materiału drobinki kurzu oraz nieczystości nie rozpuszczalne w wodzie czy detergencie. Pominięcie tego procesu może spowodować, że nieczystości razem z wodą i detergentem wnikną w głąb materiału lub nawet w gąbkę tapicerki. Nie ryzykuj uszkodzenia lub zniszczenia Twoich mebli - zaufaj ekspertom i powierz czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów specjalistom, którzy znają się na swoim fachu, takim jak nasze pranie tapicerek w Wałbrzychu. 

Nasza oferta to również inne korzyści. Dzięki zastosowaniu wielofazowego procesu prania nasze usługi zyskują znacznie większą skuteczność, co pozwala nam na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń czy trudnych do usunięcia plam, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek. A także - eliminuje ryzyko spowodowania uszkodzeń w wyniku stosowania nieprofesjonalnych metod i środków prania, takich jak:

 • miejscowego rozjaśnienia materiału
 • zacieków
 • osłabienia włókna
 • zniszczenia włókna
 • przemoczenia gąbki a w konsekwencji do jej gnicia
 • wcieranie tylko brudu do środka, co w efekcie sprawia, że oprócz wcześniejszych zabrudzeń we włóknach znajduje się również użyty preparat czy detergent.

A ponieważ dbamy również o Twój komfort - by zapewnić Ci wygodę naszą usługę prania tapicerek w Wałbrzychu wykonujemy u klienta z dojazdem gratis!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – zamów nasze usługi prania tapicerki w Wałbrzychu i już teraz ciesz się komfortem świeżej czystości w swoim domu lub biurze.

Wybierz usługi prania tapicerek w Wałbrzychu i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki - zadzwoń do nas: 666 944 996.