Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Chojnów

Meble tapicerowane, a także dywany czy wykładziny stanowią  jeden z najważniejszych elementów, przesądzający o estetyce i komforcie naszego domu. Nasza firma doskonale rozumie, jak ważne jest utrzymanie ich w czystości, co niestety nie jest zwykle możliwe tylko przy zastosowaniu zwykłych, domowych środków oraz metod czyszczenia. Nagromadzony z czasem na tapicerce meblowej kurz, zabrudzenia oraz plamy wymagają co jakiś czas profesjonalnego prania i czyszczenia za pomocą specjalistycznych środków, urządzeń i metod, takiego właśnie jak pranie tapicerek oferowane przez naszą firmę w Chojnowie.

Pranie tapicerek Chojnów, to profesjonalne usługi wysokiej jakości, które zapewnią Ci przyjemny komfort czystości w Twoim domu i estetyczny wygląd Twoich mebli tapicerowanych i dywanów na długo. Oferujemy profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów oraz wykładzin w Chojnowie za pomocą metody prania ekstrakcyjnego, czyli tzw. na mokro. Nasze usługi prania tapicerek w Chojnowie wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz środków czyszczących, w tym profesjonalnych odplamiaczy i neutralizatorów zapachu, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli, bez obaw, że zostaną uszkodzone czy zniszczone podczas prania. 

Pranie tapicerek Chojnów – profesjonalne usługi i nowoczesne metody prania to gwarancja Twojej satysfakcji

Nasza firma posiada już bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, dzięki czemu może zapewniać profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi, wykorzystując nowoczesne, najskuteczniejsze metody i środki do prania tapicerek.

W ramach oferowanych przez nas usł2ug prania tapicerek w Chojnowie wykonujemy pranie i czyszczenie tapicerek, takich jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Oferujemy pranie tapicerek wykonywane przy użyciu najskuteczniejszej metody prania ekstrakcyjnego, czy tzw. na mokro z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i środków czyszczących, która jest bardzo skuteczna, a jednocześnie całkowicie bezpieczna dla czyszczonej tapicerki meblowej, eliminując ryzyko ich uszkodzenia czy zniszczenia podczas prania. Jest ona wykonywana z użyciem wody oraz detergentu i umożliwia usunięcie nawet najtrudniejszych i najgłębszych zabrudzeń. Pranie za pomocą metody ekstrakcyjnej polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu czyszczącego we włókna tapicerki, wykładziny, materaca czy dywanu. Następnie brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o bardzo dużej sile ssania, co pozwala wydobyć cały brud, alergeny, preparat czyszczący oraz około 95% wilgoci, co pozwala znacznie skrócić czas schnięcia. To najbardziej skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda prania tapicerki, zalecana przez większość producentów wykładzin i tapicerki meblowej.

Pranie tapicerek Chojnów to najkorzystniejsza oferta prania i czyszczenia tapicerek, która odróżnia się od konkurencji między innymi stosowaniem wielofazowego procesu prania, co zapewnia o wiele większą skuteczność naszych usług prania tapicerek. Wykorzystywany przez naszą firmę w Chjnowie wielofazowy proces prania składa się z następujących faz:

 • odkurzania na sucho dywanu lub tapicerki
 • spryskania czyszczonych powierzchni środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
 • wtarcia presprayu specjalną szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
 • usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
 • prania właściwego metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego

Zastosowanie takiego wielofazowego procesu prania zwiększa skuteczność naszych usług prania tapicerek, pozwalając nam na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń czy trudnych do usunięcia plam, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, eliminując ryzyko spowodowania uszkodzeń w wyniku stosowania nieprofesjonalnych metod i środków prania, takich jak:

 • miejscowego rozjaśnienia materiału
 • zacieków
 • osłabienia włókna
 • zniszczenia włókna
 • przemoczenia gąbki a w konsekwencji do jej gnicia
 • wcieranie tylko brudu do środka, co w efekcie sprawia, że oprócz wcześniejszych zabrudzeń we włóknach znajduje się również użyty preparat czy detergent.
Chojnów (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Ścinawa (pranie narożnika w krztałcie podkowy) Środa Śląska (pranie dywanów z dojazdem) Jelenia Góra (czyszczenie narożnika w krztałcie litery L) Legnica (czyszczenie krzeseł bankietowych) Złotoryja (pranie krzeseł biurowych) Świdnica (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Wrocław (pranie dywanów u klienta) Piechowice (czyszczenie wykładzin z dojazdem) Wałbrzych (pranie wykładzin obiektowych) Żarów (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Bolków (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Jawor (pranie kanapy dziecięcej) Głogów (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Złotoryja (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Strzegom (pranie kanapy z poduszkami) Prochowice (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Polkowice (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Wrocław (czyszczenie wykładzin u klienta) Lubin (pranie łóżka sypialnianego) Legnica (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Bolesławiec (czyszczenie foteli biurowych) Jawor (pranie narożnika z poduszkami) Świebodzice (pranie narożnika z tapicerką carabu)

Postaw na skuteczne, fachowe usługi i skorzystaj z naszej oferty prania tapicerek w Chojnowie – i Twój dom znów lśni czystością!

Nasze usługi prania tapicerek w Chojnowie to najlepsza i najkorzystniejsza oferta na rynku, która gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo Twoich mebli, dywanów i wykładzin oraz Twoją satysfakcję. Oferujemy najlepsze, profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin w najlepszej cenie na rynku, co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji. Wykonywane przez naszą firmę pranie ekstrakcyjne pozwala nam gruntownie wyczyścić nawet głębokie zabrudzenia i trudne, uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom i dywanom przyjemną czystość i estetyczny wygląd na długo. Nasze pranie tapicerek w Chojnowie oferuje Ci również najkorzystniejsze ceny. W odróżnieniu od konkurencji oferowane przez nas ceny usług prania obejmują również bardzo istotny proces, jakim jest odkurzanie tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho” wykonywane przed właściwym praniem. Ten proces jest tak istotny, ponieważ umożliwia wyeliminowanie z zakurzonego materiału drobinek kurzu oraz zabrudzeń, które są nie rozpuszczalne w wodzie lub detergencie. W rezultacie pominięcia tego procesu nieczystości razem z wodą i detergentem mogą wniknąć w głąb materiału, a nawet w gąbkę tapicerki. Dlatego warto wybrać najlepsze, profesjonalne pranie tapicerek w Chojnowie i powierzyć ekspertom czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin, którzy znają się na swoim fachu, gwarantując estetyczną czystość oraz bezpieczeństwo Twoich mebli. A pracownicy naszego prania tapicerek w Chojnowie to najlepsi eksperci z najskuteczniejszymi metodami prania, które się opłaca.

Zadzwoń do nas na nr: 666 944 996 lub napisz przez formularz kontaktowy na naszej stronie www i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz skorzystania z naszej oferty prania tapicerek, dywanów i wykładzin w Chojnowie.

Profesjonalne pranie tapicerek w Chojnowie – wyczyścimy każdy brud bez zniszczeń!