Zadzwoń do nas:   666-944-996
Napisz do nas:   biuro@pranie-tapicerek.eu

Pranie tapicerek Strzegom

Jeden z najważniejszych elementów, przesądzający o estetyce i komforcie naszego domu stanowią meble tapicerowane, a także dywany czy wykładziny. Dlatego tak ważne jest utrzymanie ich w czystości, co niestety nie jest zwykle możliwe tylko przy zastosowaniu zwykłych, domowych środków oraz metod czyszczenia. Nagromadzony z czasem na tapicerce meblowej kurz, zabrudzenia oraz plamy wymagają co jakiś czas profesjonalnego prania i czyszczenia za pomocą specjalistycznych środków, urządzeń i metod, takiego właśnie jak pranie tapicerek oferowane przez naszą firmę w Strzegomiu.

Nasza firma doskonale rozumie, jak istotne jest utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin w Twoim domu oraz jak problematyczne może się to okazać. Nagromadzony na meblach podczas codziennego użytkowania brud i plamy mogą okazać się niemożliwe do usunięcia domowymi sposobami, wymagając profesjonalnego czyszczenia. Dlatego nasza firma oferuje usługi prania tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin oraz czyszczenia skór naturalnych i ekologicznych w Strzegomiu, zapewniając profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nasze pranie tapicerek w Strzegomiu wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych i najskuteczniejszych metod prania, takich jak metoda ekstrakcyjna oraz specjalistycznego sprzętu i środków czyszczących, co stanowi gwarancję skuteczności naszych usług oraz bezpieczeństwa Twoich mebli.

Pranie tapicerek Strzegom – kompleksowe usługi i skuteczne metody prania tapicerek w atrakcyjnej cenie

Oferujemy pranie tapicerki meblowej w Strzegomiu z zastosowaniem metody ekstrakcyjnej, czyli tzw. na mokro. Jest to bardzo skuteczna metoda zapewniająca dogłębne czyszczenie, bez obaw, że brud zostanie wtarty w tkaninę. Metoda ekstrakcyjna wykonywana z użyciem wody i detergentu pozwala usuwać nawet najtrudniejsze i najgłębsze zabrudzenia, jednocześnie jest bezpieczna i delikatna dla czyszczonych materiałów. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu specjalnie opracowanego preparatu we włókna tapicerki wykładziny, materaca czy dywanu. Potem brud nie jest wcierany w tapicerkę lecz odsysany specjalnym urządzeniem o potężnej sile ssania, która wydobywa cały brud, alergeny, roztwór czyszczący i około 95% wilgotności, co znacznie skraca proces schnięcia. Stosowanie tej metody jest najbardziej zalecane przez producentów wykładzin i tapicerek meblowych.

Oferujemy pranie ekstrakcyjne tapicerki meblowej w Strzegomiu, takiej jak:

 • kanapy, wersalki, narożniki, sofy
 • tapczany, materace, fotele, krzesła
 • dywany i wykładziny.

Posiadamy już bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje w zakresie prania i czyszczenia tapicerek, dzięki czemu może zapewniać profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, których skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dla naszej firmy priorytetem jest dobro i satysfakcja naszych klientów, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać im najlepsze usługi.

To, co odróżnia nas od konkurencji to wielofazowy proces naszego prania, na który składają się następujące fazy:

 • najpierw dywan lub tapicerki są odkurzane na sucho
 • czyszczone powierzchnie zostają spryskane środkiem do rozpuszczania brudu (prespray)
 • następnie prespray zostaje wtarty szczotką w przypadku tapicerki lub szorowarką przy czyszczeniu wykładzin i dywanów
 • kolejna faza polega na usuwaniu plam za pomocą specjalistycznych odplamiaczy
 • i wreszcie ostatnią fazę stanowi pranie właściwie metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem profesjonalnego odkurzacza piorącego.

Zastosowanie takiego wielofazowego procesu prania zwiększa skuteczność naszych usług prania tapicerek, pozwalając nam na gruntowne wyczyszczenie nawet głębokich zabrudzeń czy trudnych do usunięcia plam, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo czyszczonych tapicerek, eliminując ryzyko spowodowania uszkodzeń w wyniku stosowania nieprofesjonalnych metod i środków prania, takich jak:

 • miejscowego rozjaśnienia materiału
 • zacieków
 • osłabienia włókna
 • zniszczenia włókna
 • przemoczenia gąbki a w konsekwencji do jej gnicia
 • wcieranie tylko brudu do środka, co w efekcie sprawia, że oprócz wcześniejszych zabrudzeń we włóknach znajduje się również użyty preparat czy detergent.
Strzegom (czyszczenie foteli biurowych) Ścinawa (czyszczenie sofy klasycznej z pufami) Jawor (pranie łóżka sypialnianego) Prochowice (czyszczenie narożnika z wysuwanymi podnóżkami) Żarów (czyszczenie narożnika w kształcie litery L) Jawor (pranie dywanów u klienta) Środa Śląska (pranie kanapy z poduszkami) Chojnów (czyszczenie tapczanu rozkładanego) Bolesławiec (pranie sofy rozkładanej z funkcją spania) Polkowice (pranie narożnika w kształcie podkowy) Legnica (czyszczenie wykładzin u klienta) Wrocław (pranie wykładzin obiektowych) Lubin (czyszczenie narożnika z tapicerką alcantara) Jelenia Góra (pranie dywanów z dojazdem) Świebodzice (pranie krzeseł biurowych) Piechowice (czyszczenie Kanapy dzielonej z bokami) Głogów (pranie narożnika z tapicerką materiałową) Złotoryja (pranie kanapy dziecięcej) Legnica (pranie narożnika z tapicerką carabu) Bolków (czyszczenie wykładzin w przedszkolu) Wrocław (czyszczenie narożnika z funkcją spania) Złotoryja (czyszczenie krzeseł bankietowych) Wałbrzych (pranie narożnika z poduszkami) Świdnica (czyszczenie wykładzin z dojazdem)

Profesjonalne pranie tapicerek w Strzegomiu to gwarancja wysokiej jakości usług w korzystnej cenie

Nasze usługi prania tapicerek w Strzegomiu to najlepsza i najkorzystniejsza oferta na rynku, która gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo Twoich mebli, dywanów oraz wykładzin i Twoją satysfakcję. Oferujemy najlepsze, profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin w najlepszej cenie na rynku, co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji. Wykonywane przez naszą firmę pranie ekstrakcyjne pozwala nam gruntownie wyczyścić nawet głębokie zabrudzenia i trudne, uporczywe plamy, przywracając Twoim meblom i dywanom przyjemną czystość i estetyczny wygląd na długo. Nasze pranie tapicerek w Strzegomiu oferuje Ci również najkorzystniejsze ceny. W odróżnieniu od konkurencji oferowane przez nas ceny usług prania obejmują również bardzo istotny proces, jakim jest odkurzanie tapicerki lub wykładziny metodą „na sucho” wykonywane przed właściwym praniem. Ten proces jest tak istotny, ponieważ umożliwia wyeliminowanie z zakurzonego materiału drobinek kurzu oraz zabrudzeń, które są nie rozpuszczalne w wodzie lub detergencie. W rezultacie pominięcia tego procesu nieczystości razem z wodą i detergentem mogą wniknąć w głąb materiału, a nawet w gąbkę tapicerki. Dlatego warto wybrać najlepsze, profesjonalne pranie tapicerek w Strzegomiu i powierzyć ekspertom czyszczenie swoich mebli tapicerowanych, dywanów i wykładzin, którzy znają się na swoim fachu, gwarantując estetyczną czystość oraz bezpieczeństwo Twoich mebli. A pracownicy naszego prania tapicerek w Strzegomiu to najlepsi eksperci z najskuteczniejszymi metodami prania, które się opłaca.

Zadzwoń do nas: 666 944 996 lub napisz przez formularz kontaktowy na naszej stronie www i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – zamów nasze usługi prania tapicerki w Strzegomiu i już teraz ciesz się komfortem świeżej czystości w swoim domu lub biurze.

Wybierz usługi prania tapicerek w Strzegomiu i już dziś zamów bezpłatną wycenę prania Twojej tapicerki